لینک خرید فایل|رابطه بین طلاق و تربیت نا صحیح فرزندان|

رابطه بین طلاق , تربیت نا صحیح فرزندانرابطه بین طلاق و تربیت نا صحیح فرزندان|40062655|nol40061240|
باری دیگر یکی دیگر از فایل ها با عنوان رابطه بین طلاق و تربیت نا صحیح فرزندان آماده دریافت می باشد برای دانلود به ادامه پست مراجعه نمایید.

هر گاه بنیان عاطفی و اخلاقی خانواده سست گردد روی نظم خانواده (طلاق) تأثیر گذاشته، تربیت ناصحیح فرزندان نیز رخ می‌نماید. نظم و تعدل در خانواده رابطه معكوس با روند تربیت ناصحیح فرزندان داد. آنگاه كه طلاق رو به فزونی می‌رود، كشمكشهای درونی خانواده اوج می‌‌یابد و فرزندان در سنین نوجوانی به دور از نظر والدین در ورطه آلامی چون اعتیاد، تربیت ناصحیح فرزندان و ... گرفتار می‌آیند.بهرحال روابط بین والدین و فرزند، از هم پاشیدگی خانواده و فقدان نظم و تعادل در خانواده، سست شدن عقاید مذهبی و اخلاقی در تربیت ناصحیح فرزندان نوجوانان نقش مهمی دارد.

اگر ارزشهای یك نفر و ارزشهای افرادی كه بر اثر او تأثیر شدید دارند به جای حمایت از رفتار از رفتار غیر مجرمانه را رفتار تبهكارانه حمایت كنند، احتمالاً آن شخص مجرم خواهد شد.همبستگی و پیوستگی و ثبات اركان خانواده كانون مناسبی را پدید می‌آورد تا افراد به صورت نسبتاً كاملی هنجارهای مقبول تعمیم یافته را ملكه‌سازی و درونی كرده و به سهولت در عرضه اجتماعی، نقشهای محول و محقق را به نحوی كه از آن انتظار می‌رود به اجراء گذارند.خانواده، گروه كوچكی است كه ویژگی اساسی و غیر قابل تفكیك آن صمیمت آن است. اجتماعی كردن نسل آینده جزء بدیهی‌ترین و اساسی‌ترین وظایف خانواده است. (روزن باوم، 149:1973) محبت موجب استواری كانون خانوادگی است، نفرت در جهت معكوس آن جریان دارد و متضمن نفاق و جدایی و مخاصمه و جدال است. هنگامی كه نفرت و اختلاف عمیق و مخاصمه به كانونی راه یافت، بقای نظم خانوادگی بین افراد آن متزلزل و دشوار می‌شود.

فهرست مطالب

فصل اول کلیات.. 1

-مقدمه. 2

بیان مساله. 3

فرضیه‌ها:3

سوالات تحقیق. 3

1-1 اهمیت و ضرورت تحقیق. 3

2-1 اهداف تحقیق. 4

فصل دومادبیات تحقیق. 5

مقدمه. 6

تحقیقات انجام شده داخلی خارجی. 8

3-2-2 نظریات جامعه شناختی انحراف StructuralStrain. 9

3-3-2-2 نظریه انتقال فرهنگی. 10

4-3-2-2 ارزیابی نظریه انتقال فرهنگی:12

5-3-2-2 نظریه كنترل اجتماعی- علل هیرشی از تربیت ناصحیح فرزندان: Social Control13

نظریه دیوید ماتزا- تربیت ناصحیح فرزندان و دنباله روی Delinquency and Drift14

8-3-2-2 نظریه بوم شناسی انحراف- مكتب شیكاگو. 15

9-3-2-2 نظریه ویلیامزهال- عوامل خانواده موثر بر تربیت ناصحیح فرزندان. 16

10-3-2-2 نظریه امیل دوركیم. 18

11-3-2-2 نظریه ویلیام گود:21

فهرست منابع 26


مطالب دیگر:
🔗طرح لایه باز بنر تبلیغاتی ائتلاف انتخابات شورای شهر و مجلس شورای اسلامی🔗141- قابلیت اعتماد لرزه ای قابهای خمشی فولادی ویژه طراحی شده به روش حدی براساس آیین نامه های ایران و AISC🔗142- طراحی و اجرای مخازن با رویكرد پدافند غیر عامل🔗143-طراحی بهینه قابهای فولادی با اعضای غیرمنشوری با قیود جابجایی و مقاومتی🔗144-بررسی فاكتورهای موثردرطراحی و ساخت سیستم های گنبد معلق🔗145-طراحی سیستم نگهداری موقت تونلهای پنستاك سد رودبار لرستان به روش تجربی وعددی🔗146-طرح بهینه دیوار خاك مسلح و بررسی تاثیر پارامترهای طراحی بر رفتار و پایداری آن🔗147-ارزیابی عملكرد لرزه ای قابهای خمشی بتن مسلح نامنظم دارای پس رفتگی درارتفاع طراحی شده براساس آیین نامه 2800 ایران🔗148-طراحی و استفاده از روكش بتنی white topping به منظور بهبود مشخصات و بهسازی رویه آسفالتی بزرگراه شهیدبابایی تهران🔗149-بهینه سازی طراحی هندسی مسیر بزرگراه با در نظر گرفتن امكان ساخت پل و تونل🔗150-مدل جدید تشابه خرپایی برای طراحی اتصالات تیر به ستون بتن آرمه تقویت شده با FRP🔗نقشه اتوکد دال پیش ساخته دو مرحله‌ای آبرو با دهنه 2 متری🔗تجزیه شعر ستایش ششم دبستان🔗فایل اتوکد پلان و برش سالن بسکتبال🔗فایل اتوکد پلان پیست اسکیت -1🔗فایل اتوکد مقطع از سالن سرپوشیده ورزشی -1🔗فایل اتوکد مقطع از سالن سرپوشیده ورزشی -2🔗فایل اتوکد سالن ورزشی چند منظوره🔗فایل اتوکد پلان و برش سالن نمایش -1🔗فایل اتوکد پلان سالن نمایش -3🔗فایل اتوکد پلان و برش سالن نمایش -4🔗نقشه اتوکد پلان سالن نمایش - 5🔗نقشه اتوکد پلان و برش سالن نمایش - 6🔗نقشه اتوکد پلان و برش سالن نمایش - 7🔗جزوه روشهای خاص جداسازی مخصوص دانشجویان کارشناسی ارشد مهندسی شیمی