لینک خرید فایل|پرسشنامه ارزیابی ارتباط سبک های فرزندپروری والدین با گرایش به مواد مخدر فرزندان|

پرسشنامه گرایش به مصرف مواد مخدر,پرسشنامه علل گرایش به مواد مخدر,دانلود پرسشنامه گرایش به مصرف مواد مخدر,دانلود پرسشنامه گرایش به مواد مخدر,پرسشنامه شیوه های فرزندپروری بامریند,پرسشنامه شیوه های فرزندپروری دیانا بامریند,دانلود پرسشنامه شیوه های فرزندپروری بامریندپرسشنامه ارزیابی ارتباط سبک های فرزندپروری والدین با گرایش به مواد مخدر فرزندان|42078417|nol40061240|
باری دیگر یکی دیگر از فایل ها با عنوان پرسشنامه ارزیابی ارتباط سبک های فرزندپروری والدین با گرایش به مواد مخدر فرزندان آماده دریافت می باشد برای دانلود به ادامه پست مراجعه نمایید.

هدف از این دانشجو می باشد


مشخصات فایل
تعداد صفحات9حجم133/19 کیلوبایت فرمت فایل اصلیdocx
توضیحات کامل

این پژوهش با هدف بررسی رابطه بین شیوه های فرزند پروری با گرایش به مواد مخدر دانشجویان دانشگاه آزاد شهر بندرعباس انجام گردید. روش تحقیق توصیفی (همبستگی) طراحی و اجرا شد. نمونه شامل 350 نفر از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس به صورت در دسترس انتخاب گردید.

پرسشنامه شيوه‌هاي فرزندپروري بامریند و پرسشنامه گرایش به مصرف مواد مخدر توسط دانشجویان اعضای نمونه تکمیل شد.

1. پرسشنامه شيوه‌هاي فرزندپروري بامریند:

این ابزار براي سنجش سبك فرزندپروري استفاده مي‌شود. اين ابزار براساس نظريه بامريند (1991) از الگوهاي رفتار سهل گير، مستبد و قاطع اقتباس شده كه جهت بررسي شيوه هاي فرزندپروري ساخته شده است.


2.پرسشنامه گرایش به مواد مخدر :

این پرسشنامه دارای 16 سوال است و هدف کلی آن بررسی میزان تمایل به اعتیاد از سه بعد اجتماعی، فردی و محیطی در افراد مختلف می باشد. این پرسشنامه به صورت محقق ساخته و با استفاده از برخی منابع علمی از قبیل فرچاد و همکاران (1385) طراحی گردیده است.


"

مطالب دیگر:
🔥بدون اینترنت tvببینید🔥فروش مقاله نظامی (تاثیر مدیریت دانش و نوآوری بر راهبرد صحنه جنگ)🔥همه چیز درباره سقفهای مجوف یوبوت🔥آبجکت تریدی مکس ( مبلمان)🔥آبجکت تریدی مکس (مبلمان)🔥آبجکت ترید ی مکس (مبلمان )🔥مقاله حقوق اساسی🔥ساخت سایت رایگان در گوگل-- در کمتر از 5 دقیقه---------- create site FREE in google🔥راهکارهای پیشگیری از اعتیاد🔥معماری سنتی 🔥سه دوره مهم در تفکر بشر 🔥اصول چیدمان در دکوراسیون داخلی🔥پاورپوینت تحلیل آماری با رویکرد پایان نامه نویسی🔥پاورپوینت با موضوع انفارکتوس میوکارد🔥پاورپوینت بررسی علل تب و تشنجدر کودکان🔥پاور پوینت بررسی شکل گرایی در معماری معاصر🔥پاور پوینت مهارت کنترل خشم همراه با راه کار های کاربردی در 10🔥اتوکد بیمارستان 2🔥پاور پوینت در رابطه با تاریخچه عکاسی 🔥معماری مصر و یونان و روم و صدر مسیحیت از نگاه نوربرگ شولتس🔥درس شناخت و طراحی معماری روستا (ولاشجرد)🔥داده کاوی ، مفاهیم و کاربرد اطلاعات (قابل ویرایش Word)🔥ارتباط مؤثر🔥پاورپوینت موتورهای الکتریکی🔥مدرسه ایرانشهر